SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa pent house 98m2+48m2 terasa ne Kalabri
Çmimi :
€210,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:33
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
146 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
127252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa pent house 98m2+48m2 terasa ne katin e tete ne lagjen Kalabria, Trio Construction. Banesa eshte e punuar dhe dizajnuar extra me te gjitha materialet, e pajisur me sistem te kamerave dhe zerimit ne qdo hapesire me teledirigjim te roletave, ndriqimi modern, punimi i mbrendshem rafaello, kamini, nxemje qendrore, klimatizim, garazhen per veture, te gjitha mobiljet jane italiane. Shitet me mobilje. Ka kete renditje:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- 1 banjo
- koridori
- terasa
Qmimi 210.000euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »