SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA TE QAFA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
127256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi i Apartamentit


- Banesa është në katin e 5 te qafa, rruga UÇK.

- Banesa ka 3 dhoma gjumi + qendrim ditore + banjo +wc+ ballkon.

- Siperfaqja e baneses eshte 120 m2

- Banesa ka edhe parking per vetur

- Ka një dhomë dite të re moderne

- Makinë për larjen e rrobave, kuzhina me paisje moderne

- Gjendet ne zonen qendrore, ka qasje ne transport publik dhe ka furnizim te ujit te rregullt sepse e ka rezervarin e instaluar

- Nxemje qendrore me radiator

- Minimarketi gjendet poshtë objektit banesorë

- Lifti eshte modern dhe punon me kartela.Çmimi eshte 400.00 euro se bashku me parking te vetures.

KONTAKTI:
Real Estate Imobanimi
Tel/Viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »