SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA NE RRUGEN B
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:56
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
127257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne rrugen B. Banesa gjendet ne katin e IV-te.
Kuzhinen e kompletuar dhe me tavolinè buke,
banjo ka dhe lavatriqen.
Ujè ka 24 h, kamerat e sigurisè 24/7, parking te mjaftushem. Zonè e qetè per banim, supermarketi afer, stacioni i busit afer, gjelbrim etj.

Renditja ne 70 m² si vijon:
Sallon me kuzhinè,
2 dhoma gjumi,
1 banjo,
1 ballkon.

Çmimi: 200 €

Kontakti:
Real Estate IMOBANIMI
Tel/Viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »