SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
68 m²
Viti i ndërtimit :
2004
Ekstra :
Kopsht
ID e produktit :
127275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka 2 kate
kati i par ka sallonin , kuzhinen koridorin , banjon dhe ballkonin me mbulim
Kati i dyt ka 3 dhoma , koridorin , banjon dhe ballkonin

Nr kontaktues : 044 288 891 nuk ka viber
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »