SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA)Leshoj me qera lokalin ne Tasligje
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:27
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
127296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera lokalin afarist ne lagjen Tasligje.
Lokali eshte i renovuar dhe i gatshem.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »