SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti afarist 1350m2 me qera
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '16
ID e produktit :
127297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti afarist 1350m2 me qera objekti osht igatshem per pun objekti oshti ipershtatshem per shum veprimtari biznesi per: super-market.sallon-mobilirie-tepive-plakav-teknik bardh.auto-sallon.fabrik.depo.dhe per shum biznese tjera.objekti posodon camera-alarma te istaluar naltsia objektit osht 4 metra ka dhe parking te mjaftushem te gjith ne kock betoni te shtuar objekti gjindet ne magjestale gjakov-deqan qmimi qeras per muj osht 1600e per gjdo informat tel 049189064Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dini
Gjakovë
049189064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »