SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Okazion !! Shitet apartament 3+1 ne Tirane
Çmimi :
€73,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
108 m²
ID e produktit :
127299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 3 dhoma gjumi , Soxhorno , 2 Tualete ajrosje natyrale , Ballkon me orientim nga Lindja , kati i 4 Banim shperndarja e dhomave ne menyre te organizuar me nje siperfaqe prej 108 m² dhe cmimi 720 euro/m² . vlera e apartamentit 77 760 euro . Ndertuar me cilesi te larte ndertimi .

OKAZION ME KOHE TE LIMITUAR 73500 EURO
( PADISKUTUESHEM )
Pllakat dhe dyert e brendshem jane ne zgjedhje te klientit .
Adresa : Rr.5 Maj 100 m nga Concord Center
Per me shume informacion
Mob. 069 4040923
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »