SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET APARTAMENT 3+1 380 EURO /M²
Çmimi :
€66,614.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
176 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
127302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 3+1 , 3 dhoma gjumi – 2 Matrimoniale dhe 1 Femive +soxhorno+ambjenti i gatimit eshte i ndare me ambjentin e soxhornos +Ballkoni me siperfaqe te bollshme +2 Tualete dite / Nate .
Apartamenti eshte i mire organizuar me i nje siperfaqe prej 175.3 m² kati i 6 Banim dhe me cmim te arsyeshem 380 Euro /m² Vlera totale 66 614 Euro .Adresa Pas Casa Italia
Per cdo informacion shtese ju lutem telefononi ne numrin e telefonit 069 4040923
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »