SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN APARTAMENTE 1+1 CONCORD CENTER
Çmimi :
€55,428.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
127304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Apartament 1+1+Tualet+Ballkon me orientim nga lindja shume mire e organizuar siperfaqja 65.21 m² ne katin 2,4 Banim cmimi 850 euro /m² .
Apartamenti eshte i perfunduar ME HIPOTEKE i gatshem per banim ,anshensore , ambjentet e perbashketa mirembahen nga
Administratori i cili ju krijon ambjente te pastra dhe te rregullta .
Rr.5 Maj Concord Center sapo kalon tregun e Medreses
CMIMI 55 428 EURO !!

Mundesi kreditimi deri ne 70 % te vleres !
.
Per me shume informacion telefononi ne numrin e telefonit
069 40 40 923
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »