SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal / zyre me qira ne Qendren Tregtare Bregu Diellit nr.68
Çmimi :
€159.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '16
Madhësia :
22 m²
ID e produktit :
127310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre Lokal me Qira Bregu Diellit Qender Tregtare nr 68

22 m2 ne katin e dyte, e rrethuar nga 15 lokale tjera (posedon WC dhe klime)

cmimi 159 euro (depozit 300 euro).

Per me shume info me kontaktoni ne 045 673 806
Informata rreth publikuesit
Freskim
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »