SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Veternik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
127329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne lagjen Janina, posedon 400m2- dy kateshe. Me oborr dhe garazhe.
Ekstra e rregulluar.


Cmimi sipas marreveshjes
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »