SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera, Mati I
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
127345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera

Komplexi royal, B. III, Hy. I.

Banesa posedon

2 dhoma gjumi
2 banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Garazhd
Nxemje qendrore
Klim
Nxemje nga termokos
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit.
Qmimi: 400 € + 50 garazhda

Tel; +377 45 530-080
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »