SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa - Dragodan, Prishtine
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi
ID e produktit :
127372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesa në Dragodan, Prishtine 95m² + 10m² | Sallon Kuzhine 2 dhoma gjumi Banjo Shpajz Ballkon| Kati 1-2-4-5 | objekti 2
_____
Banesat gjinden ne objektin 2 saktesisht ne katn 1,2,4 te gjitha me madhesi te njejte dhe 5 (950 €/m²) me pamje nga qyteti

Çmimi 900 €/m²
Për më shumë informata:
044 700 101
044 700 101 [+Viber]
viaestate02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
B home
Vushtrri
+37744700101
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »