SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 102m2 me qira në lagjen Pejton.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Parking Rrugor
ID e produktit :
127373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 102m2 me qira në lagjen Pejton.
Banesa gjendet në Lagjen Pejton, ngjitur me shkollën fillore Faik Konica, është tërësisht e mobiluar, hymja ka Sigurim 24/7 si dhe kamera, ka ujë 24/7 dhe është në katin e VII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Dhomë pune
1. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »