SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira ne pejton
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
127408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa me qira ne pejton ndertim i ri,kati i IX-te, 60 m2 me lift sigurim me kamera dhe uji 24 ore,cmimi 300 euro i panegociueshem plus depozite me vlere prej 300 euro per qeshtje sigurije.

tel. 049 123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »