SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne lagjen Klabria
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
127414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen kalabria (ndertesat me tulla te kuqe). Bnesa ka 3 dhoma, kuzhine, koridor dhe banjo. Eshte e mobiluar. Gjendet ne katin e VI-te, ashensori funksionon.
Qmimi 250 euro per sezonin veror.

Tel: 049 328 482
Informata rreth publikuesit
Erblinë
Pristina
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »