SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira ne Qender Zahir Pajaziti
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
127416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne qender te qytetit perballe hotel Grand.
Banesa ka nje sallon me kuzhine, 1 banjo, 1 dhome si dhe ballkon me pamje nga sheshi Zahir Pajaziti. Banesa gjindet ne katin e pare.
Informata rreth publikuesit
Tringa
Prishtinë
+38649456782
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »