SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke dhe shtepi per shitje ne Qipron Turke
Çmimi :
€4,000,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '17
ID e produktit :
127417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka 4000m2 ne Qipron Turke ,per kosovaret nuk ka nevoj per viza. Toka eshte me dokumenta Te rregullta si dhe eshte afer me hotele Te medhaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dilaver
Prishtinë
044905870
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »