SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
127427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia
Shtepia 3 kateshe, 11 dhoma, 3 banjo, garazhe, podrum.
Shtepia ka poashtu Nxemje qendrore, klimatizim.
Shtepia eshte nen vezhgimin e kamerave(Sigurimi)
Oborr 2.3ari
Rr. Arben Ramadani (Arberi), Gjilan
Cmimi sipas marreveshjes
Per info dhe fotografi kontaktoni ne :
+377 44 945 139 & +377 44 827 879
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »