SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia ne Shitje Radavc-Pejë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:03
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
230 m²
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
127459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia ne Radavc të Pejës,shumë afer Ujvares së Drinit te Bardhë, dhe afer asfaltit.
Shtëpia është ndertim i ri modern,me nxehmje qendror dhe te gjitha,shitet komplet e mobiluar,shiko ne foto.

Per me shumë Info:
+377-44-863-540
+386-49-510-969(Viber)
Informata rreth publikuesit
Vali
Pejë
049230877
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »