SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Fushkosovë
Çmimi :
€125.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
127466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia në fushkosovë
Shtepia gjindet gjegjsisht mrapa ish Mobileria Murebest tash Haba parket
Shtepia ka 250 metra katror me 2.90 ari truall
Ka qasje edhe nga bresja dhe nga Uglari
Posedon 3 dhoma gjumi sallon kuzhin 2 banjo garazha shpajz dhe 4 terasa
Per m shum info 377-44148656Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vyrtyt
Prishtinë
044148-656
Amortizerat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »