SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
320 m²
ID e produktit :
127490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne rrugen "Mithat Frasheri" ( te mullini i gutes) me 5 ari toke,shtepia ka 2 kate dhe podrum(100m2)me 3 dhoma dhe me kuzhine.Kati pare (160m2)ka sallon,kuzhine bashk me dhome te dites,2 dhoma gjumi,koridor,banjo.Kati i dyte (160m2) 5 dhoma gjumi,koridor,banjo.Shtepia ka nxemje qendrore,dhe izolim(me tulla).Garazhda (100m2)poashtu ka nxemje qendrore dhe banjo. Ne oborr poashtu ka nje oxhak i mbuluar .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albulena
Prishtinë
049705759
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »