SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera objekti 1350m2
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '16
Madhësia :
1350 m²
ID e produktit :
127504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet objekti afarist me qera objekti osht i pershtatshem per: super-market.sallon-mobilerie-keramike-tepive-teknik bardh.auto-sallon.fabrik.depo. Etj objekti osht i gatshem per pun posedon dhe camera+alarma te istaluar dyr me senzor.hapsira objektit osht 1350m2 ka dhe parking mbi 1000m2 te gjith ne kock betoni naltsia objektit osht 4 metra objekti gjindet ne gjakov apo magjestale gjakov-deqan-pej.per gjdo informat tel:049189064 viber +37744189064Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dini
Gjakovë
049189064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »