SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Shtëpinë në Veterrnik ,Lagjja JANINA
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
5
Madhësia :
500 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
127512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Shtëpinë në Veterrnik ,Lagjja JANINA , prapa GRAND STORES. . Shtepia gjendet ne bllokun e pare te ndertimeve ne Veterrnik dhe ka te gjitha kushtet e nevojshme qe i nevojiten nje shtepie per banim. Shtepia eshte e rregulluar dhe e mobiluar , posedon 5 dhoma gjumi , 5 banjo , 2 sallona , 2 kuzhina ( 1 kuzhine ekskluzive dhe 1 kuzhine verore ) , ka oborr te mjaftueshem me gjelbrim dhe terrace me pamje piktoreske.
Informata rreth publikuesit
Art
Prishtinë
+37745354111
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »