SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER SHTEPI NE SHITJE NE QENDER TE PEJES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
127536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes super shtepi ne pej Shtepia gjindet ne qender te pejes te ura e zallit ne korz afer HOTEL dukagjinitShtepia ka 300 m2 te ndar ne dy pjes 200 m2 lokal dhe 100 m2 banim ,lokalet jon te leshuara me qera me qimime te miraQmimi 600000 euro i diskutushemTel kon 049889854044889854 Viber +37744889854

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »