SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesen 55m2, Ulpiana
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
127564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Ulpiana perballe shkolles se mesme te Mjekesise. Banesa ka prapa qerdhen per femije dhe shkollen fillore.
Cilësit e Prones
Dhomë ndenjeje
Dhomë ngrënie
Kuzhinë
Shpajzin
Dysheme me parket
2 Ballkona
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Telefoni
Rrethina
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër dyqaneve
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Per ma shum ju lutem na kontaktoni ne ket numer 044/354-251
Informata rreth publikuesit
Arijeta
Zagreb, Croatia
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »