SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Lagjen B. Diellit | M1
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:33
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
127565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 45m2 te shfrytezuara ne lagjen Bregu i Diellit te Xhambazt, perball Raifeizen Bank.
Renditja: Sallon me kuxhinë, nje dhomë te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. E kyqur me ngrohje nga termokosi.
Çmimi: 43000€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »