SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)236/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:37
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
127567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa me 87 m2 ne Qender te Qytetit te Kinemaja e Re (ish-Bioskopi) Banesa eshte ne gjendje te rregullt me 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dhe shpajz 2 terasa me mobilje te reja dhe gjendet ne katin e 4 te Banimit me nje pamje shum te bukur si me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »