SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcela me siperfaqe 4.71 ari
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Madhësia :
471 m²
ID e produktit :
127571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela ne fsh.BelloPoje afer Universitetit Haxhi Zeka ne Peje, parcela ka nje siperfaqe prej 471 m2, dhe me dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere. Ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »