SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me 3,70 ari pllac
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
127577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte e ndare ne tri nivele, ne nivelin e pare ka nje garazh dhe nej dyqan te vogel i cili mund te shfrytezohet per qeradhenje, ne nivelin e dyte ka dy dhoma te fjetjes, qendrimin ditor se bashku me kuzhin, wc, teras, ndersa ne nivelin e trete ka 3 dhoma te fjetjes , qendrimin ditor poashtu me kuzhin, wc, teras.

Jeni te mireseardhur
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »