SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
127590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në katin e 2-të , është me pamje nga parku , është shumë e mirë dhe shumë e qetë

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Memli
Prishtinë
049126265 / 044126265
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »