SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urxhent Shiten 5-Ari Truall ne Lagjen Emshir-Kalabri
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
127591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5-ari Truall ne lagjen me te qet dhe me te bukur te qytetit, Lagjja Emshir-Kalabri
Trualli ka mundesi te ndahet per 2-persona nga 2.5ari, rruga i furnizon 2-pjest pa e penguar njera tjetren, mirpo shitet si tersi 5A.
Trualli esht me dokumentacion te rregullt dhe perkthimi te pronari iri mund te behet menjeher.
Trualli gjendet 1km larg nga shkolla 7-Marsi
Trualli posedon gjith infrastrukturen percjellese uj rrym kanalizim te rruga kryesore. Rruga Kryesore esht e shtruar ne kocka. Rruga nga Trualli deri te rruga kryesore esht e gjer 4-metra dhe esht e matur dhe ndar me gjeometer dhe te njejtan jan te rexhistruara edhe ne Kataster.

Qmimi per 1-Ari 11000€

Te intersuarit mund te lajmrohen ne numrat eme poshtem te tel:
049-793-164 dhe viber +38649793164
Wahts app: +38649793164
Çmimi: 11000 EUR/ per Ari
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
049793164
Emshir [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »