SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira ne qender mbi Riza kompani
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
127599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne qender te Prishtines, ndertesa mbi "Riza company" e pershtatshme per organizate, zyre, ordinance dhe per banim.
Banesa eshte shume renovuar dhe e mobiljuar si dhe ka pamje nga te dy anet ;lindje -kah qendra dhe perendim -parkingu.
Ka tre dhoma; salloni me kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon ne te dy anet dhe banjo.
Parkingu eshte ne dipozicion prapa baneses.

tel. 049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »