SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira ne ulpian nder konvikte
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:00
ID e produktit :
127600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojhetbanesa me qira, ne Ulpiane, nder konvikte, ne nje vend te qete dhe me gjelbrim, Banesa gjendet ne katin e pare; ka dy dhoma, nje kuzhine, nje banjo, nje ballkon, nje shpajz dhe nje korridor. Ka dy termo akumuluese dhe nxemje qendrore,ciraja mujore 250 euro

tel. 049123275

e-mail : ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »