SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET LOKALI NE RRUGEN AHMET KORENICA MATI I
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
127602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali ne rrugen ne rrugen "Ahmet Korenica" ne lagjen Mati I.
Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloje biznesi sepse ne rrethinen ku ndodhet lokali nuk ka asnje lokal per veprimtari biznesi.
Rruga ne te cilen ndodhet lokali ka dalje ne rrugen "Muharem Fejza" dhe ne rrugen "Enver Maloku"
Dendesia e objekteve perreth i jep mundesi per qfaredi lloji te biznesit ne kete lokal.
Qmimi eshte me marreveshje!
Per me shume lokale apo banesa mund te na gjeni edhe ne Facebook:
www.facebook.com/nnshNasa 
Ju mirepresim!
NNSH "NASA"
Informata rreth publikuesit
Ndermarrja Ndertimore Sherbyese - NASA
Therandë
049344020
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »