SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Të AUTORIZUAR për shitjen e banesave nga Kopania "CIMA sh.p.k"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:53
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
127605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Të AUTORIZUAR për shitjen e banesave nga Kopania "CIMA sh.p.k", ofron sipërfaqe, dhe kate të ndryshme të banesave me një ndërtim të kualitetit të lartë, me standarde Evropiane, furnzimim me ujë të pijes dhe sanitare 24/7, ashensor 24h të paisur me UPS, fasada termike ose të kombinuara me tulla fasadë me norma Evropiane ( Ajrosje & Termolizim), hapsirë e shkalleve kunder zjarrit, dritare dhe dyer të cilësisë së lartë të prodhimit Gjermanë, roleta plastike të prodhimit Gjermanë, pllaka qeramike për terasë të rezistushme ndaj ngricave dhe rreshqitjes, mure të dyfishta me akustik dhe me lesh guri ndermejt dy banesave, menaxhim i mirëmbajtjes se objketit në kuader të kopanisë, sistem alarmi kundër zjarrit, parking i siguruar për çdo njësi banesore plus çdo parking posedon nga një depo.
Në lagjen Mati I
Llamella A, shiten këto banesa nga kati: I, II, V, VI, VI, me këto sipërfaqe: 84.80m2, 49.90m2, 49.90m2, 53.90m2, 84.60m2, 49.90m2, 59.45m2, 53.90m2, 84.80m2, 49.90m2.
Llamella B, shiten këto banesa nga kati: I, III, VI, VI,VI, me këto sipërfaqe:
59.45m2, 111.75m2, 59.45m2, 49.90m2, 53.90m2, 84.80m2, 53.90m2, 84.60m2, 59.45m2.
Llamella C, shiten këto banesa nga kati: I, II, III, VI, VII, me këto sipëfaqe:
65.80m2, 81.85m2, 83.10m2, 65.80m2, 64.60m2,64.60m2, 107.50m2, 107.50m2, 107.50m2, 60.20m2.
Çmimet për banesa janë nga: 900m2 deri në 840m2.
Mund të na kontaktoni në çdo kohë në Nr. e tel. 049/44-260-075, 049/44-118-380.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »