SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne TOPHANE - URGJENT
Çmimi :
€830.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
136 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
127684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Tophane 3 min larg sheshit. Banesa ka dokumentacion te rregullt.
Banesa ka 136 m2, ka 3 dhoma gjumi, koridor i madh, salloni dhe kuzhina, 1 banjo e madhe dhe nje e vogel, ballkoni i madh dhe depo.
Ka me u bo nje ndryshim ku muret do behen glet, keramika tjeter dhe disa renovime tjera qe jane duke u kryer.
Me duhen te hollat urgjent dhe banesen po e shes me nje çmim shume te arsyshem.

Viber: +38649198654
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
+38649198654
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »