SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ka filluar shitja e banesave në kompleksin banesor afarist " KULLA COM " në qendër te Drenasit
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
127695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cilësi dhe siguri!
Në një lokacion ideal në qender të qytetit, KULLA COM është duke ndërtuar kompleksin ekskluziv banesor me hapësirë të mjaftueshme të gjelbëruar sipas të gjitha standardeve.
Ky kompleks banesor ofron banesa të metrazhit të ndryshëm, lokale afariste, fasadë termoizoluese, interfon, ashensor të prodhimit gjerman që lidhet edhe me parkingun nëntokësor, hapësira të gjelbëruara dhe kënde për fëmijë.
Kemi ofertë ekskluzive për ju, na vizitoni!
Për informata më të hollësishme mos hezitoni të na kontaktoni në:
Tel: 044/821-820
e-Mail: agjencionivatra@gmail.com
Agjencioni "Vatra" Shpk ka edhe zyren në rrugen "Rasim Kiqina" – Drenas (në përfundim të sheshit në anën e majte)
JU MIRËPRESIM
Informata rreth publikuesit
Agjencioni VATRA
Drenas
044821820
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »