SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Lagjen B. Diellit | M1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
127698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira në Lagjen Bregun I Diellit, afer Universitetit Iliria, kati i III-të 100m2.
Renditja: Sallon, kuzhinë, një dhomë të fjetjes, koridor te gjerë, banjo dhe 2 ballkona, parking + garazh per vetur . E mobiluar komplet.
Banesa ka poashtu: ujë & rrymë 24h, oborr dhe pamje shume te mirë.
Çmimi: 300€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »