SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje veternik
Çmimi :
€275,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
550 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
127711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi e re e vendosur në lagjen më të bukur të qytetit lagjja Qëndresa .Shtëpia ka oborr prej 4 ari si dhe shtëpi prej afërsisht 550m2 e rregulluar dhe e dekoruar me shije kjo shtëpi ka 4 dhoma gjumi,2 sallona,3 banjo,balkona,bodrum.Në bodrum është e vendosur nxemja qëndrore si dhe rezervuari.Çmimi i shtëpisë 275.000€ i negociushëm.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »