SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë e gatshme 3+1 - Rruga B
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
127712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesë e gatshme 3+1 në rrugen B në Prishtinë

112.75m²│3 Dhoma Gjumi│1.5 Banjo│Depo
▁▁▁
Banesa gjindet në katin e shtatë të kompleksit Relax 5 ndërtim i VG Construction buzë rrugës B në lagjen Mati 1 në objektin ku gjindet Maxi Market 24h.

Kjo banesë me sipërfaqe prej 112.75m² ofron gjithqka duhet për periudhë afatgjate, si qendrim ditor me kuzhinë, 3 dhoma gjumi me "closet", banjo, wc ndaras, depo dhe ballkon.

E gjithë banesa ka pamje nga rruga B duke ofruar kështu privatësi maksimale pasi që përballë ka banesa ndërtim të vjetër pak katëshe, gjithashtu dritaret panoramike deri në dysheme mundësojnë ekspozim maksimal ndaj dritës.

Gjatë ndërtimit pronari i ka bërë disa investime shtesë për dallim prej investitorëve në parket bungu 60 euro/m², keramikë porcelani 40 euro/m² si dhe në tavanin e varur prej gipsi me ndriqim.

Përreth objektit gjinden të gjitha komoditet e nevojshme si shkolla fillore "Ismajl Qemajli", çerdhe publike, dyqane,fitness, ordinanca stomatologjike, rrugët që të mundësojnë lidhje të shpejtë me qytetin etj.

Çmimi 110'000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri


#kompas #patundshmeri #banese #shitje #rrugaB #mati #prishtine #maxi
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »