SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent -- Shitet Banesa ne Fushe Kosov
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
122 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
127713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Fushe Kosove me siperfaqe prej 122 m2
Banesa eshte ne katin e 4
Banesa ka : 3 dhoma gjumi
sallon , kuzhine , taras , koridor dhe shpajzin.
Mundesi Ndrrimi me nje veture ne vlere te tregut dhe pjesen e mbetur ne kesh.
Informata rreth publikuesit
Donat
044809805
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »