SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera, në rruga "28 NËNTORI"-Dardani-Prishtin.Ban
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
ID e produktit :
127717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera, në rruga "28 NËNTORI"-Dardani-Prishtin.

Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme për banim, ka dhomë gjumi, sallon, kuzhinë banjo koridor me kushte shum të mira.Per infomata me te hollsishme na kontaktoni:

049/177-999 & 044-888-899
Informata rreth publikuesit
remzi
Prishtinë
+38649748481
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »