SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira te 4 Llullat
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
127719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te 4 Llullat, banesa eshte ne katin e trete, me siperfaqe prej 75m2, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon. Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet, i panegociueshem.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550/045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »