SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme Disa Apartamente Me Qera Ne Vlore
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
1 m²
ID e produktit :
127780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njoftojme se Colombo Albania Agency me zgjerimin e aktivitetit kerkojme 10 Garsoniere 7 apartamente 1+1
dhe 5 apartamente 2+1 te mobiluara ose boshe.
Adresat e hyrjeve duhet te jen brenda unazes se vlores
dhe nuk ka rendesi se jan ne shtepi private apo ne pallate.
Nje bashkpunim i muncem midis nesh do te thot fitim i perbashket dhe nje sherbim me cilesore.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »