SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi luksoze, 2 katshe me 2 hyrje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
Viti i ndërtimit :
2005
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
127781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JU PERSHENDES TE NDERUAR BLERES TE INTERESUAR. VENDOSA TA SHPALLI SHTEPIN TIME QE I KA TE GJITHA KUSHTET QE IU NEVOJTEN NJE NJERIU PER BANIM. TE LAJMEROHEN VETEM BLERES SERIOZ. NUK KAM KURFAR RASTI URGJENT PER TE SHITUR APO NDERRUAR. SIQ E SHIHNI VET FOTOT TREGOJN VETË SE SI ESHTE RREGULLUAR SHTEPIA. PER ME SHUMË HOLLËSI ME KONTAKTONI PERMES TELEFONIT:044316028 KURSE NE VIBER: 0037744266573 QE TE KENI MUNDESIN TA SHIHNI SHTEPIN NGA AFER. SHTEPIA ESHTE NE EMER TIMIN ME DOKUMENTACION TE PLOTË, JUA PERKTHEJ SHTEPIN NE EMER TUAJ GJITHASHTU.ADRESA KU GJINDET SHTEPIA QUHET RRUGA BANUSH ADEMI 500 M PREJ POSTES TE RE PER RRUGES FEHMI LLADROVCI. SHTEPIA PERMBAN: - AFER 6 ARI TRUALL -PLUS NJE SHTEPI VERORE TE VOGEL ME GARAZHD - UJ NGA UJESJELLSI DHE UJ NGA BUNARI QE ESHTE I LIDHUR ME HIDROFOR . - I GJITH OBORRI ESHTE I RREGULLUAR ME KOCKA,PISHA, FONTAN, RRETHOJ - KA MURI NE MBAS SHTEPI - KOJSHIJA JAN SHUM TE MIR E TE BESUESHEM .MUNDESIA ESHTE PER TA LESHUAR SHTEPIN ME QERA KATIN E PARE DHE TE DYTIN APO MUNDESI PERFEKTE PER 2 FAMILJE- SHTEPIA KA 1 ORE MATËSE RRYME PËR KATIN E PARË DHE 1 PËR KATIN E DYTË.QMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM.
Informata rreth publikuesit
Fi
Fushë Kosovë
044316028
Posta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »