SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Prishtine
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
127804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne Velani afer "Varrezave te Jahudive". Banesa posedon: 1 Sallon te madhe 2 Dhoma gjumi 1 Kuzhine (ndaras nga salloni) + komplet elementet. 2 Ballkona 1 Banjo 1 Korridor. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe preferohet kryesisht per familje me femije ose nderkombetare.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
+37744161802
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »