SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesa - Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
127812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen PËR SHITJE Banesa të tipeve të ndryshme shumë afër qendrës së qytetit të Vushtrrisë në rr.Vahide Jashari (përball qerdhes)Projekt i veçantë me arkitekturë moderne dhe lokacion ideal për jetesë.

Ky objekt i ri që ka vendosë themelet së fundi ofron tipe të ndryshme të banesave të përshtatshme për secilën familje, nga garsonier deri në 104m².

Të gjitha komoditetet e nevojshme për një jetë sa më komode janë të arritshme në këmbë, pa përdorur veturë fare:
•Qendra qytetit
•Shkolla fillore
•Qendra kryesore mjekësisë familjare
•Parku i qytetit
•Qerdhja per femije
•Teatri i qytetit
•Fitness, Market, Kafeteri, Restaurante etj.

Në tërësi objekti përbëhet nga disa Tipe të banesave, shumica e të cilave janë të prezantuara si me poshte:

Tipet:
▪56 m² (1+1)
▪76 m² (2+1)
▪80 m² (2+1)
▪86 m² (2+1)
▪103 m² (3+1)
▪104 m² (3+1)

Çmimet me marrveshje
Për më shumë informata:
044 700 101
044 700 101 [+Viber,whatsapp]
viaestate02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
B home
Vushtrri
+37744700101
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »