SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Shtëpi 202m2 me qira në lagjen NIC.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
202 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
127823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 202m2 me qira në lagjen NIC.
Shtëpia gjendet në Çagllavicë në lagjen NIC, është tërësisht e mobiluar, ka ujë 24/7, siguri, oborr si dhe është tërëisht e mobiluar.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Garazhë

- Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi (një master bedroom)
2. Banjo
2. Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »