SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa - Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
127827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesa 2+1 në Rr. Skenderbeu në Vushtrri perballe Shkolles se policise.
75m² | 2 Dhoma gjumi | Sallon Kuzhine | 1 Banjo | 2 Ballkona | Kati 2 | Podrum |
________
Banesa është e orientuar nga Lindja, Jugu dhe Perendimi duke bërë kështu që ambientet brenda banesës të ndriqohen me dritë natyrale gjatë gjithë ditës, banesa ofrohet teresisht e mobiluar.

Zona përreth është shumë e qetë, ka hapësirë të mjaftueshme për fëmijë si dhe për parking, gjithashtu edhe lidhja me qendrën është shumë e shpejtë (ne kembe 3-5 min).

Qmimi me marrveshje
Për më shumë informata:
044 700 101
044 700 101 [+Viber,whatsapp]
viaestate02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
B home
Vushtrri
+37744700101
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »